Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Паращак Леся Федорівна


Загальна інформація:

Посада: викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст вищої категорії.

Навчальні дисципліни: “Загальна геологія”, “Інженерно-геологічна графіка”, “Історична геологія з основами палеонтології”, “Основи ґрунтознавства і геології”, “Нафтогазоносні провінції світу”, “Нафтогазопромислова  геологія”.

Освіта:

У 1984році закінчила середню школу с.Вороблевичі, Дрогобицького району, Львівської області.

У 1988 році–закінчила Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» за спеціальністю «Розвідування нафтових і газових родовищ»та здобула кваліфікацію «технік – геолог».

У 1995 році закінчила Львівський Національний Університет ім. І. Франка і отримала повнувищу освіту та здобула кваліфікаціюінженер– геолог.

Науково-методична робота:

Автор ряду публікацій. Автор навчально-методичних комплексів конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін та навчальних практик, інструкцій до проведення лабораторних робіт, пакетів комплексних контрольних робіт, методичного посібника для курсового проектування, методичних рекомендацій самостійної роботи студентів з дисциплін: “Загальна геологія”, “Історична геологія з основами палеонтології”, “Основи ґрунтознавства і геології”, “Нафтогазоносні провінції світу”, “Нафтогазопромислова  геологія”.

Додаткова інформація:

E-mail: lparachak@gmail.com