Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Рубаха Лілія Богданівна


Загальна інформація:

Посада: викладач, голова циклової комісії.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Навчальні дисципліни: “Геологія та геохімія нафти і газу”, “Пошуки та розвідка нафтових та газових родовищ”, “Мінералогія з елементами кристалографії”.

Освіта:

У 1983 році закінчила середню школу №7 м. Борислав, Львівської області.

У 1989 році закінчила Львівський Національний Університет ім. І. Франка і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію інженер-геолог.

Науково-методична робота:

Автор біля 10 публікацій. Розробник освітньо-професійної програми “Розвідування нафтових і газових родовищ” для спеціальності 103 “Науки про Землю” та член підкомісії НМК6 з природничих наук, будівництва, технологій та транспорту сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України по розробці Стандарту фахової передвищої освіти.

Автор навчально – методичних комплексів конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін та навчальних практик, інструкцій до проведення лабораторних робіт, пакетів комплексних контрольних робіт, методичних посібників для курсового та дипломного проектування, методичних рекомендацій самостійної роботи студентів з дисциплін: “Петрографія і літологія”, “Мінералогія з елементами кристалографії”, “Геологія та геохімія нафти і газу”, “Пошуки та розвідка нафтових і газових родовищ”.

Додаткова інформація:

E-mail: liliarubakha@gmail.com