Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Цапів Оксана Степанівна


Загальна інформація:

Посада: завідувач навчально-методичним кабінетом, викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст вищої категорії.

Навчальні дисципліни: “Технологія металів”, “Матеріалознавство”, “Конструкційні та електротехнічні матеріали “.

Освіта:

У 1980 році закінчила середню школу №1 м. Дрогобич, Львівської області.

У 1984 році закінчила навчання у Дрогобицькому механічному технікумі за спеціальністю «Інструментальне виробництво», присвоєна кваліфікація техніка-технолога.

У 1989 році закінчила навчання у Дрогобицькому державному педагогічному інституті імені Івана Франка на факультеті «Загальнотехнічні дисципліни і праця», присвоєна кваліфікація викладач загальнотехнічних дисциплін.

Науково-методична робота:

Автор ряду публікацій, тематика яких: самостійна робота студентів як основа сталого розвитку; професійно-орієнтоване навчання в системі фахової підготовки; сучасні тенденції розвитку технологій і матеріалів та їх вплив на формування загальнотехнічних знань.

Автор програм навчальних дисциплін, навчально-методичних комплексів, конспектів лекцій, інструкцій до виконання лабораторних робіт, тестових завдань для проведення модульних та тематичних контрольних робіт, методичних рекомендацій для організації індивідуальної та самостійної роботи студентів з дисципліни: “Технологія металів”, “Матеріалознавство”, “Конструкційні та електротехнічні матеріали “.

Додаткова інформація:

Нагороджена Подякою та Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Е-mail: oksanatsapiv74@gmail.com