Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Проєкт створення центру інтелектуального та творчого розвитку

Назва проєкту: Створення центру інтелектуального та творчого розвитку на базі читального залу Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проєкт: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проєкту: проєкт передбачає створення на базі читального залу Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу» сучасного центру інтелектуального та творчого розвитку молоді. Це сприятиме покращенню матеріально-технічної бази навчального закладу, створить умови для надання сучасних інформаційних послуг бібліотекою коледжу та сприятиме залученню молоді до навчання та саморозвитку.

Завдання проєкту: проведення капітального ремонту приміщення читальної зали бібліотеки Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу», придбання відповідного інвентарю та обладнання для облаштування сучасного центру інтелектуального та творчого розвитку.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 30.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, dkng@ukr.net

Автори проєкту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії економіки підприємства та інформаційних технологій ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», к.е.н., доцент, Куценко Ірина Володимирівна, адміністратор ЄДЕБО, інженер комп’ютерних систем ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.01.2020 р.): 387 500 грн., у тому числі:

– за рахунок спонсорських коштів – 309 000 грн. (80%);

– за рахунок співфінансування (власні кошти) – 78 500 грн. (20%).

– ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ОПИС ПРОЄКТУ –