Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Проєкт створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в реалізації проєкту: меценату коледжу та випускнику гр. 84-Е-2 Руслану Пивовару, керівництву Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Мандзій Л.С. та Гайдуку І.Г., депутатам Львівської обласної ради Чебаненку О.І. та Задорожному М.Л., меценату коледжу Калиновичу В.М. та усім, хто долучився до реалізації цього проєкту.

Звіт про реалізацію проєкту: http://www.dkng.net.ua/pro-koledzh/novyny/990-vidkryttia-suchasnoi-navchalnoi-laboratorii

 

Назва проєкту: Створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Тематичний напрям (напрями), якому/яким відповідає проєкт: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проєкту: проект передбачає створення нової лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», що є необхідним для впровадження наявних у навчальному закладі сучасних програмних тренажерів у навчальний процес для підготовки фахівців нафтогазового комплексу України.

Завдання проєкту: придбання комп’ютерної техніки та облаштування лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» для використання у навчальному процесі сучасних інформаційно-комунікативних технологій навчання.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 57.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, dkng@ukr.net

Автор проєкту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій» ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», к.е.н., доцент

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.01.2019 р.): 337000 грн., у тому числі:

– за рахунок спонсорських коштів – 305300 грн. (91%);

– за рахунок співфінансування (власні кошти) – 31700 грн. (9%).

 

– ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ОПИС ПРОЄКТУ –