Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Проєкт «Технопарк Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу»

 

Назва проєкту: Технопарк Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Короткий опис проєкту:

В умовах сучасної суспільно-політичної ситуації в Україні, військовими діями, які ведуться на території нашої держави, існуючими проблемами енергетичної безпеки, як ніколи актуальним є питання підготовки висококваліфікованих молодих фахівців для нафтогазової галузі України. Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу єдиний навчальний заклад Західної України, який забезпечує підготовку фахових молодших бакалаврів для цієї галузі. Свою діяльність заклад освіти провадить з 1945 року, зосереджуючи особливу увагу на якості підготовки та підвищенню рівня практичного навчання. Цьому сприяє матеріальна база закладу освіти, яка налічує спеціалізовані лабораторії та кабінети, навчальний полігон, на якому розташовані різноманітні зразки обладнання, що використовується на виробництві у нафтогазовидобувній та переробній промисловостях. Однак, даний навчальний полігон потребує оновлення та модернізації, оскільки значна частина існуючого обладнання вже вважається морально застарілим і не використовується на сучасних підприємствах. Додатковою проблемою у функціонуванні даного полігону є те, що все обладнання не знаходиться під накриттям та потребує постійного проведення профілактичних робіт в цілях захисту від корозії та захисту від зовнішніх кліматичних впливів.

З метою вирішення зазначених проблем пропонується переобладнати навчальний полігон та створити цілий комплекс спеціалізованих навчальних приміщень і кабінетів, як окрему територіальну зону – Технопарк Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Завдання проєкту:

1) створення на базі приміщення басейну Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу навчально-виставкового центру, де будуть розміщені навчальні макети, зразки типового та сучасного обладнання, яке використовується під час проведення практичних занять для студентів закладу освіти;

2) оновлення навчального полігону та його трансформація у паркову зону – територію для рекреації та короткотривалого відпочинку студентів, де також будуть розміщені габаритні навчально-виставкові макети обладнання та агрегатів.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського, 57.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, dkng@ukr.net

Автори проєкту: Юрій ХОМОШ, Тарас ЯЦІВ, Марія ШИМКО, Ярослав САВЧИН, Остап ФЕДИК.

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.05.2024 р.): 943 558,00 грн., у тому числі:

– за рахунок спонсорських коштів – 723 230,00 грн. (77%);

– за рахунок співфінансування (власні кошти) – 220 328,00 грн. (23%).

 

– ЗАВАНТАЖИТИ ОПИС ПРОЄКТУ –